Menu Zamknij

26.05.2020

Kolejne powroty do gabinetu!
Z radością informuję o powrocie do pracy stacjonarnej w Ośrodku Pani Małgorzaty Idzik-Korzeniowskiej. Pani Małgosia zacznie pracę w gabinecie z dniem 05.06.2020 roku, równocześnie utrzymując dla chętnych możliwość pracy zdalnej.

21.05.2020

Drodzy pacjenci, w ostatnim tygodniu do pracy w gabinecie wracał powoli nasz zespół. Dołączam obecnie i ja do powracających gabinetkontrapunkt.pl/mgr-hanna-kornas/ Od 01.06 będę pracować zarówno online, jak również stacjonarnie w gabinecie. Zachęcam do kontaktu telefonicznego w miarę potrzeb.

20.05.2020

A oto obiecana ławeczka. Stanęła w ogrodzie przed naszym Ośrodkiem. Ze względu na bezpieczeństwo prosimy Państwa o przybywanie na sesje o umówionej godzinie i nie oczekiwanie w poczekalni. Ławeczka jest miłą, mam nadzieję, alternatywą, zapraszamy do korzystania i spędzania na niej chwil oczekiwania.

19.05.2020

Odpowiadając na potrzeby naszych pacjentów, z wielką przyjemnością ogłaszam dalsze powroty naszych terapeutów do pracy w gabinecie. Oczywiście niezmiennie i konsekwentnie zachowujemy procedury epidemiologiczne, wietrzymy, dezynfekujemy i utrzymujemy dystans fizyczny. Tym razem, z dniem 28.05.2020 do pracy stacjonarnej, nadal oczywiście dla chętnych łączonej z pracą zdalną, wraca Pani Sylwia Tymińska www.gabinetkontrapunkt.pl/sylwia-tyminska , nasza specjalistka od diagnozy i terapii rodzin, dzieci, młodzieży i par. Zachęcamy serdecznie do umawiania się na konsultacje do Pani Sylwii, pod numeren telefonu 604106125

14.05.2020

W związku z dalszym odmrażaniem gospodarki, do pracy stacjonarnej w Ośrodku wraca kolejna nasza terapeutka. Pani Justyna Kała http://www.gabinetkontrapunkt.pl/justyna-kala/ z dniem 19.05.2020 rozpocznie przyjmowanie pacjentów w gabinecie, oczywiście z zachowaniem wszelkich procedur sanitarnych! Równocześnie z chętnymi osobami będzie pracować nadal online. Zapraszamy do kontaktu z Panią Justyną a także do telefonicznego ustalania z pozostałymi terapeutami dat ich powrotu do gabinetu. http://www.gabinetkontrapunkt.pl/zespol/

11.05.2020

Pierwszym terapeutą z naszego zespołu, który powraca do pracy stacjonarnej w Ośrodku jest pan Adam Zapart http://gabinetkontrapunkt.pl/mgr-adam-zapart/ Rozpocznie on przyjmowanie pacjentów w Ośrodku z dniem 18.05.2020, z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa. Równocześnie zachowa możliwość pracy zdalnej, dla chętnych pacjentów. Serdecznie zapraszamy do umawiania się na konsultacje z Panem Adamem, pod numerem telefonu 602866870,a także do telefonicznego ustalania terminów powrotu do gabinetu pozostałych terapeutów http://gabinetkontrapunkt.pl/zespol/

10.05.2020

Drodzy pacjenci w związku z odmrażaniem gospodarki, również my powoli i ostrożnie przygotowujemy się do powrotu do pracy stacjonarnej w Ośrodku. Jako, że naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, zarówno Państwa, jak i nas wszystkich, powrót ten będzie się odbywał etapowo i zakładał wdrożenie środków bezpieczeństwa. Gabinety będziemy regularnie i długo wietrzyć między spotkaniami, ręce i powierzchnie dezynfekować, odległość między fotelami zwiększymy, nie będziemy też na razie podawać sobie rąk na powitanie i pożegnanie. Prosimy każdego z Państwa, żeby w miarę możliwości na spotkania przychodzić o dokładnie wyznaczonej godzinie i nie przebywać przed i po sesji w poczekalni. Przed Ośrodkiem postawimy lada moment ławkę, gdzie w miłych okolicznościach przyrody, będzie można zaczekać na spotkanie. Równocześnie zachowamy możliwość pracy zdalnej dla każdego z Państwa. 
Tymczasem wracam do upiększania i porządkowania naszego przyośrodkowego ogrodu, żebyśmy wszyscy mogli wrócić lub rozpocząć pracę w miłej i gościnnej atmosferze.

13.03.2020