mgr Beata Nowak-Jakiel
tel. 518-860-668

Psycholog, psychoterapeutka

W 2007 roku uzyskałam dyplom psychologa na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Posiadam 15-to letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku psychologa, terapeuty i trenera. W swojej pracy prowadziłam spotkania indywidualne i grupowe dla osób zagubionych życiowo, z różnorodnymi zaburzeniami, uzależnionych, współuzależnionych, zagrożonych wykluczeniem społecznym, dzieci i młodzieży, osób schorowanych i z różnymi niepełnosprawnościami. Współpracowałam m. in. z MOPR w Bytomiu, MOPS w Katowicach, Mysłowicach i PCPR w Gliwicach i Tarnowskich Górach. Prowadziłam szkolenia wyjazdowe i stacjonarne m. in. dla pracowników jednostek samorządów, NFZ, PGNiG oraz Agencji Restrukturyzacji Rolnictwa.

Ukończyłam szereg szkoleń przygotowujących mnie do zawodu psychoterapeuty dotyczących między innymi diagnozy neuropsychologicznej dziecka, komunikacji, asertywności. Posiadam tytuł asystenta psychodramy, który zdobyłam podczas 2,5- letniego szkolenia w Instytucie Psychodramy. Ukończyłam całościowy IV-letni Kurs psychoterapii atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Sekcję Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Bardzo lubię swoją pracę. Lubię także rozmawiać z ludźmi. Uważam, że każdy człowiek jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

W Ośrodku Psychoterapii Kontrapunkt prowadzę konsultacje i psychoterapię osób dorosłych. Pracując łączę elementy różnych nurtów psychoterapeutycznych w zależności od potrzeb i możliwości pacjenta. Chętnie sięgam do terapii psychodynamicznej i psychodramy. Pracuję w oparciu o Kodeks Etyczny Psychologa, poddaję się superwizji.

Prywatnie jestem żoną, mamą bliźniąt oraz właścicielką labradora. Uwielbiam wycieczki górskie oraz kontakt z naturą. Zapraszam serdecznie w podróż w głąb siebie, jaką jest psychoterapia.